Guftiman Online Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تغییر پوسته

دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد I_folder_new_bigدختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Full-Bucket-icon
Latest topics
» معرفي سايتهاي مفيد
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2014-04-24, 14:32 by Admin

»  آیا از رئیس جمهور خود رضایت دارید؟
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2013-11-07, 04:50 by sekander

»  دانلود ترانه هایی عارف جعفری(َترانه یی جدید مادر از عارف جعفری)(Download Madar Aref Jafari )
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2013-04-08, 17:07 by Admin

» کلپ "براي تاريخ"مربوط به فاجعه افشار و خيانت مزدورها
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2013-01-17, 15:22 by Admin

»  مزاری ماندگار ترین تلاش درتاریخ هزاره های افغانستان
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2013-01-17, 15:22 by Admin

» مجموعه سخنرانی های بابه مزاری

» دمبوره خانه آبه میرزا|Damboora
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2013-01-05, 15:15 by Admin

»  غزل
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-12-30, 20:22 by عبدالمتین کریمی

» دانلود آلبوم صیاد از عارف جعفری(Download Sayad-Aref Jafari)
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-12-28, 19:20 by mostafa

» اسم كسي كه دوسش داري
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-11-18, 02:00 by mojtaba

» بیا تو زیبا ترین جمله ای رو که دوست داری بگو
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-11-18, 01:45 by mojtaba

» haghighat!
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-11-18, 01:18 by mojtaba

» امروز صبخ تو خودم خورد شودم تاحالا چند بار بخاطر افغانی بودنت غرورت شکست
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-10-13, 00:52 by pakota

» تست آنلاين تعيين سطح زبان انگليسي
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-09-03, 01:39 by REZA LOVE AFG

» بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تو مشهد كجاست ؟
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-07-29, 13:34 by مهدی

» دیوان صوتی حافظ از روی تصحیح علامه قزوینی و استاد قاسم غنی
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-07-19, 15:45 by tamana

» كاروان ورزشي افغانستان در بازي هاي تابستاني لندن 2012
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-07-19, 13:19 by tamana

» پروژه امارات برای دور زدن تنگه هرمز افتتاح شد
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-07-16, 13:34 by tamana

» گلشیفته زن روسپی افغان !
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-07-15, 18:39 by tamana

» نمائی از شغل های متفاوت در افغانستان
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-07-15, 17:55 by tamana

» عکس زن
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-07-15, 17:54 by tamana

» جغرافیای ایرانِ شاهنامه
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-07-12, 17:15 by tamana

» راه‌پیمایی اعتراضی به تیرباران یک زن در شمال کابل
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-07-12, 12:57 by tamana

» رفسنجانی خاطرات خود از 'مسائل مهم' را کجا ثبت می کند؟
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-07-11, 13:15 by tamana

» فتح اصفهان
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-07-10, 17:03 by somayerezayi

» درخواست بازداشت عاملان حمله به خانه مهاجران افغان در یزد
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-07-07, 13:22 by somayerezayi

» عکاس باشي
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-06-20, 22:42 by somayerezayi

» کسب مقام دوم عکس انترکشن توسط نجیب الله مسافر
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-06-20, 22:15 by somayerezayi

» پدیده جدید موسیقی افغانستان عارف جعفری
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-06-20, 22:10 by somayerezayi

» دانلود کتاب تاریخ تمدن ویل دورانت
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-05-26, 21:48 by tamana

» Download Shahname Ferdowsi دانلود شاهنامه فردوسی
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-05-23, 11:03 by tamana

» تست آنلاین افغانستان شناسی
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-05-22, 15:32 by tamana

» جاپان ۵۰۰ بورس تحصیلی به دانشجویان افغانستان اعطا کرد
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-05-22, 06:46 by mirvais

» شعر افغانستان
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-05-18, 23:10 by Admin

» نگاهی به سه فلم؛ مستند کردن شهر کابل
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-05-18, 19:02 by Admin

» نگاه کوتاه بر کارتون بُـزِ چـینـی+دانلود
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-05-18, 18:53 by Admin

» دروغ جدید خبرگزاری مهر درباره نشست غزنه
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-05-18, 12:11 by Admin

» صفحه طراحی بنر انجمن گفتمان
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-05-12, 11:01 by ahmad siar

» روح الله نیکپا قهرمان افسانه ساز
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-05-10, 18:24 by Admin

» شخصیت شناسی اعضای انجمن
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty2012-05-10, 14:29 by Admin

Poll

آیا از رئیس جمهور خود رضایت دارید؟

دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد I_vote_rcap64%دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد I_vote_lcap 64% [ 854 ]
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد I_vote_rcap36%دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد I_vote_lcap 36% [ 488 ]

محموع راي ها : 1342

دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد

5 posters

Go down

دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد

پست by darya 2010-07-11, 13:49

مرجان کاظمزاده برندۀ نهایی مسابقۀ انتخاب دختر شایستۀ سال از بین بیست و هفت دختر زیبا روی و خوش اندام شرکت کننده در مسابقۀ زیبایی ماه مارچ 2010 که در یرتش کلمبیا برگزار شد، به عنوان ملکۀ زیبایی نیو ویست برگزیده شد.
به منظور آگاهی بیشتر هموطنان از این رویداد پر افتخار فرهنگی مصاحبۀمختصر نمودم با مرجان کاظمزاده دختر شایستۀ سال نیویست منستر.

سوال: اسم شما چیست؟ در کجا تولد شده اید؟ چه وقت به کانادا تشریف آوردید؟ جواب:من مرجان کاظمزاده استم،در مشهد ایران متولد شدم و مدت سیزده سال میشود در کانادا زندگی میکنم.

دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Marjan

سوال:از کدام زمان و چه سبب شد که شما علاقه گرفتید، شامل مسایقۀ ملکۀ زیبایی شود؟

جواب: از سن خوردم همیشه این آرزو من بود که یک روز بتوانم از استعداد که خدا به من داده به نحوی خوبی استفاده کنم و در این مسابقه من توانستم خودم ره (چلنج) کنم بینبیم تا چی حد میتوانم جلو بروم.

سوال: اشتراک در مسابقۀ ملکۀ زیبایی شما را کی ها رهنمایی و تشویق کردند. وقتیکه شما دختر شایستۀ سال انتخاب شدید آنها چه احساس کردند؟

جواب: فامیل من از روز اول پشتکار اصلی من بودند و همیشه من ره به این کار تشویق میکردند،که من بتوانم اعتماد به نفس بگیرم، تا بتوانم در آینده آدم و دختر موفق شوم. وقتی که من ره برندۀاصلی این مسابقه دیدن از خوشحالی من ره بوسه ها کردند.

سوال:در موقع که شما را داوران برنده علان کردند چه احساس کردید؟

جواب: وقتیکه من رابرندۀاین کانتست علان کردند از خوشحالی به خود می بالیدم و خوشحال بودم به این آن هم دخترهای زیباه شهر های کانادا،امریکا و از شهر های اروپا بودند من توانستم این مسابقه ره ببرم و به عنوان دختری شایستۀ نیو ویست انتخاب بشوم. برایم واقعآ جای افتخار بود.

دختــر افغــان مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد

سوال: مرجان در آینده چه آرزو ها وپلان ها دارید؟
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Marjan-3
جواب:آرزوی من در آینده البته بعد از سلامتی همه دوستان و فامیل این است،یک روز یک دختر موفق و غیرتمند باشم، بتوانم به آدم های دیگر بروم،کمک کنم، آدم های که در افغانستان استند. دختران و جوانان با استعداد های زیاد که در افغانستان استند. اما متاسفانه به علت کمی پول و یا چیز های دیگر نمی توانند درس خود را ادامه بدهند و پیشرفت کنند.امید وارم که خوشحالی جوانای ملت خود را یک روز ببینم، و به خندۀ آنها بخندم.

سوال: مرجان عزیز چه پلانها دارید که در آینده باید آنرا انجام بدهید؟

پلانهای بعدی من این است که برای مقامهای بالاتر شرکت کنم و موفقیت های بالا تری را کسب کنم،به امید خداوند.سوال: به جوانان و دوستان خود چه پیام دارید؟

جواب:پیام من به تمام دوستان و جوانان این است که از (تلنت) استعدادهای که دارن استفاده کنن اگر می خواهن طعم شرین زندگی رابچشند و از زندگی از همینکه است لذت ببرن.

خبرنگار:تشکر مرجان عزیز من این پیروزی شما را برای شما، فامیل محترم شما و همه هموطنان فرهنگدوست و زیبایی پسند مبارک میگوئیم،به امید آنکه به تمام نیات وآرزوهای تان برسید.

مرجان:تشکر از شما هم.

برتش کلمیبا یکی ولایات کانادا است که سرزمین زیبا دارد و آنرا تاریخ نویس عصر ما محترم آصف آهنگ کوه قاف نامیده است.همسرحد با ایالت واشنکتون امریکا بوده در این ولایت 75000 فارسی زبان زندگی دارد که از آنجمله 15000 آنرا افغان تخمین میکنند.

ضمیمۀ مصاحبه چهار قطعه عکس مرجان کاظمزاده است که توسط عکاس مشهور افغان وحید نبی عکاسی شده است

darya
darya
فعال
فعال

محبوبيت : 13
امتياز : 63
تاريخ عضويت : 18/05/2010

بازگشت به بالاي صفحه Go down

دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty Re: دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد

پست by shekastebal 2010-09-08, 01:23

آخ جون یه دوسته کلمبیایی دارم برم واسه اش کلاس بزارم بگم تو همه ی کشورتون خوشکل تر از افغان ما پیدا نکردین هه هه ..هه ...
shekastebal
shekastebal
ممتاز
ممتاز

شهر : norway
محبوبيت : 42
امتياز : 597
تاريخ عضويت : 05/09/2010

http://valysetareafghan.blogfa.com

دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Empty Re: دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد

پست by hd 2010-09-08, 02:42

مگه تا حالا چی فکر میکرد که الا فرصت کلاس گذاشتن پیدا کردی
hd
ممتاز
ممتاز

شهر : هرات -افغانستان
محبوبيت : 9
امتياز : 765
تاريخ عضويت : 07/06/2010

پست by venus 2010-09-08, 04:04

افسانه خوری د ښار نوم ته ښه کتنه وکه په کانادا کی د ښکلا ملکه شوه نه په کلمبیا کی. هغه بیچاره ته
خبره ونکه
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Icon_biggrin دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Icon_wink
venus
venus
ممتاز
ممتاز

امتياز : 142
تاريخ عضويت : 07/09/2010

http://Helmanddownload.blogfa.com

پست by hd 2010-09-08, 04:07

دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Affraid
hd
hd
ممتاز
ممتاز

پست by venus 2010-09-08, 04:20

چرا تعجب
venus
venus
ممتاز
ممتاز

پست by hd 2010-09-08, 04:46

این چی بود ونوس خانوم
این چیزی که گفتی لغت جدید تو زبان پشتو هستش
شما فارسی که بلد نیستی حتما یه لغت جدید پشتون هستش
hd
hd
ممتاز
ممتاز

پست by venus 2010-09-08, 05:02

na peshto nede parsi de دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Bom
venus
venus
ممتاز
ممتاز

پست by hd 2010-09-08, 05:06

دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Icon_biggrin دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Icon_biggrin دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Icon_biggrin
hd
hd
ممتاز
ممتاز

پست by venus 2010-09-08, 05:09

پوه شوه?
venus
venus
ممتاز
ممتاز

پست by shekastebal 2010-09-08, 22:23

chizi fekr nemikard دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Icon_evil
ok khob shod venos ke gofti vagar na mahe ramezoni dorogh migoftam دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Icon_rolleyes wai waiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
shekastebal
shekastebal
ممتاز
ممتاز

پست by hd 2010-09-09, 05:03

به کلمبیایی میخوای بگی خوشگلتر از افغان ما پیدا نکردی اونم تو کانادا
به اون چه ربطی داره
اون که کلومبیایه
>>تلفذ افغانستان <<

کار سختی است ولی ما به همین کار خوشیم
hd
hd
ممتاز
ممتاز

پست by mehdi0093 2010-09-09, 18:25

كاشكي خدا كمي از
زيبايي هاي خودشو مثل مرجان كاظم زاده
به دختر هاي گفتمان ميداد
امين lol!
mehdi0093
mehdi0093
ممتاز
ممتاز

شهر : اصفهان
محبوبيت : 4
امتياز : 212
تاريخ عضويت : 06/09/2010

http://afgclub.blogveb.com

پست by venus 2010-09-10, 03:18

افغانه انجلی هره یوه ځان ته یوه د ښکلا ملکه ده ، پور تایه څه بخیلی راغله ده ؟
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Icon_question
venus
venus
ممتاز
ممتاز

پست by shekastebal 2010-09-10, 03:57

gol gofti venosam hal omadi hasod دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Icon_geek
shekastebal
shekastebal
ممتاز
ممتاز

پست by mehdi0093 2010-09-10, 21:06

shekastebal نوشته است:gol gofti venosam hal omadi hasod دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Icon_geek

بابا اين مترجم وبلاگ كجاست
بياد حرف ونوس رو ترجمه كنه
تا جوابشو بدم Tired
mehdi0093
mehdi0093
ممتاز
ممتاز

شهر : اصفهان
محبوبيت : 4
امتياز : 212
تاريخ عضويت : 06/09/2010

http://afgclub.blogveb.com

پست by venus 2010-09-10, 21:42

د ده خبرو نه یه
دختــر افغانستاني مـــلکۀ زیبــایی نیــو ویست برتــش کلمبیـــا کـــانــادا شد Icon_lol
venus
venus
ممتاز
ممتاز

پست by Sponsored content

Sponsored content

بازگشت به بالاي صفحه